ویرا طرح اسپرلوس » طراحی و اجرای آبنما » آبنمای صخره ای و سنگی
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5٫00 out of 5)
Loading...
آبنما صخره ای-سنگ آتشفشانی
ارسالی توسط :ویرا طرح اسپرلوس |2018-12-03

آبنمای صخره ای|آبنما سنگی|آبشار صخره ای|آبشار سنگی|ساخت آبنمای صخره ای

آبنمای صخره ای که به آن آبنمای سنگی صخره ای  نیز گفته می شود شباهت بسیاری به صخره های کوهستانی داشته و در اندازه های مختلفی ساخته می شود. این آبنما به خاطر شکل ظاهری و طبیعی آن، زیبا و چشم نواز بوده و احساس آرامش را به آدمی منتقل می کند. برای ساخت و اجرای این [ آبشار صخره ای ]یا آبنمای صخره ای لازم است در اولین قدم محل مورد نظر را عایق کاری و لوله کشی کرد و سپس با توجه به موقعیت و شکل آبنما سنگ ها و صخره های مورد نیاز بر روی یکدیگر قرار می گیرند.

آبنما صخره ای

آبنما صخره ای

با استفاده از پمپی مخصوص که در مکانی مناسب تعبیه می شود جریان آب را از قسمت ابتدایی به قسمت انتهایی آبنمای صخره ای هدایت شده و با فشار تعیین شده ریزش آب لازم برای آبنما تامین می شود و محیطی شبیه به صخره های طبیعی را تداعی می کند. میادین سطح شهرها، پارک ها، مراکز تفریحی، ویلاها، حیاط منازل، رستورانها و فضاهای سبز مکان های مناسبی جهت ساخت آبنما می باشد.

آبنمای صخره ای

آبنمای صخره ای  معمولاً از سنگ های لاشه ای، ورقه ای و پوکه معدنی ساخته می شود و در منازل، مهمانسراها، سفره خانه ها و همچنین آبنمای باغ ها و آبنما خانگی به دو صورت طبیعی و مصنوعی (سیمانی) مورد استفاده قرار می گیرد و قابلیت ترکیب نیز دارند. کوه ها و صخره های سنگی نیز یکی از زیباترین عناصر طبیعت هستند که می توان از آنها در دکوراسیون استفاده و از دیدن آنها لذت برد.

فروش انواع آبنمای سنگی و صخره ای , با سنگهای ساختمانی ایرانی و وارداتی و المانهای سنگی , سنگ گرانیت , تراورتن , مرمریت , مرمر , تراونیکس , ترامیت , لایمستون