ارسالی توسط :vtsland |ژانویه 4, 2018 | آبنما

آبنما خانگی (Interior Fountain)

در بین آبنماها ، آبنمای خانگی جایگاه ویژه ای دارد چراکه یکی از محبوب ترین عناصر در دکوراسیون داخلی مخصوصاً در سبک فنگ شویی است. آبنماهای خانگی در شکل ها و اندازه های مختلف و جنس های متنوع به وفور یافت می شود و می توان با هزینه ای کم اقدام به ساخت یا خرید آن کرد. آبنمای پرتابل (آبنمای قابل حمل) ، از انواع آبنمای خانگی محسوب می شود که انواع مختلف آن با ابعاد متفاوت ساخته و به بازار عرضه می شود.آبنمای رومیزی ، آبنمای شیشه ای ، آبنمای حبابی از انواع آبنمای قابل حمل هستند .

آبنما خانگی

 

آبنماهای خانگی را می توان در مکان های زیادی همچون حیاط باغ ها، روی دیوار، داخل منازل، روی میز و همچنین به شکل ایستاده استفاده کرد. از جمله ویژگی های این نوع آبنما نیاز آن به فضای کمتر نسبت به دیگر انواع آبنما و همچنین صدای کم پمپ آب به دلیل نزدیکی به محل استراحت افراد می باشد. برای نصب آبنمای خانگی محدودیتی وجود نداشته و می توان آن را در هر جایی از محل زندگی نصب کرد.

این نوع آبنما از پاشش و ریزش کمتری نسبت به سایر آبنماها برخوردار است. در ساخت و نصب این نوع آبنما می بایست دقت لازم صورت گیرد تا اندازه آبنما متناسب با دکوراسیون و لوازم منزل بوده و هارمونی لازم را داشته باشد. چنانچه آبنمای خانگی در داخل حیاط منزل ساخته شود می توان با در نظر گرفتن محیط و ابعاد حیاط برای زیبایی بیشتر و با شکوه جلوه دادن آن از آبنمای خانگی بزرگتر و با پاشش و صدای بیشتری استفاده کرد.

دیدن نمونه کارهای زیبای آبنما

مطالب مرتبط :

error: Content is protected !!