ویرا طرح اسپرلوس » طراحی و اجرای آبنما » آبنما خانگی
  آبنما شیشه ای
  | طراحی و اجرای آبنما

  آبنما خانگی

  در بین آبنماها،  آبنما خانگی جایگاه ویژه ای دارد چراکه یکی از محبوب ترین عناصر در دکوراسیون داخلی مخصوصاً در سبک فنگ شویی است. آبنماهای خانگی در شکل ها و اندازه های مختلف و جنس های متنوع به وفور یافت می شود و می توان با هزینه ای کم اقدام به ساخت یا خرید آن کرد. آبنمای پرتابل (آبنمای قابل حمل)، از انواع آبنمای خانگی محسوب می شود که انواع مختلف آن با ابعاد متفاوت ساخته و به بازار عرضه می شود.آبنمای رومیزی،  آبنما شیشه ای، آبنمای حبابی از انواع آبنمای قابل حمل هستند .

  آبنما خانگی

  آبنما خانگی را می توان در مکان های زیادی همچون حیاط باغ ها، روی دیوار، داخل منازل، روی میز و همچنین به شکل ایستاده استفاده کرد. از جمله ویژگی های این نوع آبنما نیاز آن به فضای کمتر نسبت به دیگر انواع آبنما و همچنین صدای کم پمپ آب به دلیل نزدیکی به محل استراحت افراد می باشد. برای نصب آبنمای خانگی محدودیتی وجود نداشته و می توان آن را در هر جایی از محل زندگی نصب کرد.

  آبنما خانگی

  این نوع ابنما از پاشش و ریزش کمتری نسبت به سایر آبنماها برخوردار است. در ساخت و نصب این نوع ابنما می بایست دقت لازم صورت گیرد تا اندازه آبنما متناسب با دکوراسیون داخلی و لوازم منزل بوده و هارمونی لازم را داشته باشد. چنانچه آبنمای خانگی در داخل حیاط منزل ساخته شود می توان با در نظر گرفتن محیط و ابعاد حیاط برای زیبایی بیشتر و با شکوه جلوه دادن آن از آبنمای خانگی بزرگتر و با پاشش و صدای بیشتری استفاده کرد.

  ویدئویی از آبنمای خانگی در پاسیو پروژه سعادت آباد تهران

   

  دیدن نمونه کارهای زیبای آبنما خانگی

  2 نظرات

  پاسخی بگذارید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  Call Now Buttonمشاوره تخصصی رایگان