با ما در تماس باشید: 09123268815-02122217015

آبنما که مایع زندگی جوشان درونش (آب) شادی و آرامش بیننده را به همراه دارد ، همزمان شور و هیجان خاصی در او القا می کند.در زندگی خشن شهری که ساختمان های بلند و خیابانهایش انسان را احاطه کرده است ، آبنما تنها جلوه زیبایی و هنر ، بهترین پناه روح خسته و آرامش طلب آدمی است.امروزه که بتن و آهن و بافت های سخت جای پوششهای سبز و عناصر طبیعی را گرفته است لذا طراحی و اجرای آبنما در هر فضا و مکانی بیش از پیش لازم و ضروری است.شرکت ویرا طرح اسپرلوس همراه و همگام با شما در تمام مراحل طراحی و اجرای آبنما خواهد بود.

آبنمای صخره ای و سنگی

آبنمای صخره ای که به آن آبنمای سنگی صخره ای نیز گفته می‌شود شباهت بسیاری به صخره‌های کوهستانی داشته و در اندازه‌های مختلفی ساخته می‌شود. این آبنما به خاطر شکل ظاهری و طبیعی آن، زیبا و چشم نواز بوده و احساس آرامش را به آدمی‌منتقل می‌کند.

آبنما

برای خرید یا طراحی و ساخت یک آبنما در محل موردنظر خود، علاوه بر بررسی قیمت دقیق و به روز اب نما، می‌توانید از متخصصین شرکت‌ ویرا طرح اسپرلوس، برای طراحی آن درمحل مورد نظرتان کمک بگیرید

انواع آبنما

با گسترش و استقبال مردم از انواع آبنماها، انسان دیگر از آبنما صرفاً جهت تامین آب شرب و آب مورد نیاز خود استفاده نکرده و با ورود آن به محدوده زندگی خود به دیگر جنبه‌های آن نیز توجه کرده است

آبنما خانگی

آبنما خانگی را می توان در مکان های زیادی همچون حیاط باغ ها، روی دیوار، داخل منازل، روی میز و همچنین به شکل ایستاده استفاده کرد. از جمله ویژگی های این نوع آبنما نیاز آن به فضای کمتر نسبت به دیگر انواع آبنما و همچنین صدای کم پمپ آب به دلیل نزدیکی به محل استراحت افراد می باشد. برای نصب آبنمای خانگی محدودیتی وجود نداشته و می توان آن را در هر جایی از محل زندگی نصب کرد.

آبنما شیشه ای

یکی از انواع آبنماهایی که محبوبیت زیادی بین همگان پیدا کرده آبنما شیشه ای (آبنمای حبابی) است. این نوع آبنما را در اتاق های انتظار آپارتمان های مجلل، لابی هتل ها و در اکثر پارک ها و مراکز درمانی می توان مشاهده کرد که زیبایی و جذابیت دو چندان به این محل ها داده است.