آبنمای صخره ای که به آن آبنمای سنگی صخره ای نیز گفته می‌شود شباهت بسیاری به صخره‌های کوهستانی داشته و در اندازه‌های مختلفی ساخته می‌شود. این آبنما به خاطر شکل ظاهری و طبیعی آن، زیبا و چشم نواز بوده و احساس آرامش را به آدمی‌منتقل می‌کند. برای ساخت و اجرای این آبشار صخره ای یا آبنما صخره ای لازم است در اولین قدم محل مورد نظر را عایق کاری و لوله کشی کرد و سپس با توجه به موقعیت و شکل آبنما سنگ‌ها و صخره‌های مورد نیاز بر روی یکدیگر قرار می‌گیرند.

آبنما صخره ای

آبنما صخره ای

با استفاده از پمپی مخصوص که در مکانی مناسب تعبیه می‌شود جریان آب را از قسمت ابتدایی به قسمت انتهایی آبنما صخره ای هدایت شده و با فشار تعیین شده ریزش آب لازم برای آبنما تامین می‌شود و محیطی شبیه به صخره‌های طبیعی را تداعی می‌کند. میادین سطح شهرها، پارک‌ها، مراکز تفریحی، ویلاها،حیاط منازل، رستورانها و فضاهای سبز مکان‌های مناسبی جهت ساخت آبنما می‌باشد.

آبنمای صخره ای

آبنما صخره ای  معمولاً از سنگ‌های لاشه ای، ورقه ای و پوکه معدنی ساخته می‌شود و در منازل، مهمانسراها، سفره خانه‌ها و همچنین آبنمای باغ‌ها و آبنما خانگی به دو صورت طبیعی و مصنوعی سیمانی مورد استفاده قرار می‌گیرد و قابلیت ترکیب نیز دارند. کوه‌ها و صخره‌های سنگی نیز یکی از زیباترین عناصر طبیعت هستند که می‌توان از آنها در دکوراسیون استفاده و از دیدن آنها لذت برد.

آبشار صخره ای

آبشار صخره­ ای در واقع نوعی آبنماست که یک حالت طبیعی را در محیط ایجاد می‌کند. آبشار صخره ای در سبک‌های طبیعت گرایانه بسیار مورد توجه قرار دارد. این نوع آبنما برای آن دسته از افرادی که تمایل دارند صدای دلنشین آب را در محیط داشته باشند، گزینه خوبی به حساب می­آید. جانمایی آبشار صخره ای در طراحی باید به درستی انجام شود.

یکی دیگر از مواردی که ضرورت اجرای این نوع آبنما را توسط مهندسان ماهر دو صد چندان می­ کند، عایق بندی است. چنانچه آبشار صخره ای در کنار یک دیوار قرار بگیرد، حتما باید به خوبی عایق بندی برای آن صورت بگیرد. در طراحی آبشار صخره ای باید گیاهان و متریال به درستی انتخاب شوند که بدین شکل آبشار صخره ای حس خوبی را در بیننده ایجاد کند.

قیمت آبنما صخره ای

قیمت آبنمای صخره ای با توجه به نوسانات اخیر بازار متغییر بوده برای اطلاع از قیمت دقیق آبنما صخره ای با شماره 09123268815 زیر تماس حاصل فرمائید و از قیمت‌های دقیق مطلع شوید.

فروش انواع آبنما سنگی و صخره ای, با سنگهای ساختمانی ایرانی و وارداتی و المانهای سنگی, سنگ گرانیت, تراورتن, مرمریت, مرمر, تراونیکس, ترامیت, لایمستون