4.9/5 - (9 امتیاز)

ماهدشت کرج کجاست؟

ماهدشت شهری در جنوب استان البرز است که از بخش‌های مرکزی کرج محسوب می‌شود  و در فاصله تقریبا 15 کیلومتری از خروجی اتوبان تهران _کرج قرار گرفته است و در شرایط نرمال ترافیکی پس از 1 ساعت رانندگی از تهران می‌توانید به ماهدشت بیایید.
ماهدشت منطقه‌ای صنعتی، تفریحی و گردشگری می‌باشد و با استان‌های همدان، مرکزی، قزوین و قم همجوار است; و همچنین از سمت شمال به مهرشهر و کیانمهر، از شرق به محمدشهر و عباس آباد از غرب به اشتهارد و از جنوب به صفادشت متصل شده است.

منطقه ماهدشت یکی از جذاب‌ترین و محبوب ترین مناطق کرج از لحاظ گردشگری و بوم‌گردی محسوب می‌شود که دور از مرکزیت شهر و دارای محیطی بسیار آرام و هوایی بسیار دلنشین و ییلاقی است.
با توجه به آب و هوای مطلوب این منطقه، در حال حاضر با وجود ۲۷٬۰۰۰ هکتار زمین کشاورزی در ماهدشت، آن را به یکی از قطب‌های کشاورزی استان البرز و کرج تبدیل کرده که از این رو طراحی و اجرای باغ ویلا و ویلا‌های فصلی و حتی دائمی‌در این منطقه رونق پیدا کرده است.

malard karaj villa designign 3 ماهدشت کرج کجاست؟ منطقه ای مناسب ویلا

 

خرید، طراحی و ساخت ویلا در ماهدشت کرج

سالهاست که ماهدشت مورد توجه بسیاری از مردمان بخصوص ساکنین کرج و تهران بوده است و با توجه به موقعیت استراتژیک منطقه هم به لحاظ صنعتی و هم از نظر آب و هوا برای سرمایه گذاری، خرید زمین و طراحی و ساخت ویلا در اطراف تهران، گزینه ای مناسب است زیرا با طی مسافت کمتر از 1 ساعت از تهران می‌توان به آن رسید و همچنین از نظر موقعیت جغرافیایی همانطور که ذکر شد دارای موقعیت مناسبی است.

داشتن باغ‌های میوه فراوان در ماهدشت و تامین آب آن از آب رودخانه کرج و چاه عمیق باعث شده تا ماهدشت مکان مناسبی برای خرید و فروش ویلا باشد.

مناطق ویلایی ماهدشت کرج

یک مزیت ساخت ویلا در ماهدشت کرج داشتن مجوز ساخت برای تمام اراضی این منطقه است و تمام باغ ویلا‌های آن سنددار و قانونی هستند.
زمین‌های این منطقه در بستر شهری و زیر نظر شهرداری می‌باشند که از نظر قانونی مشکلی نخواهید داشت و به راحتی می‌توانید انشعابات شهری را دریافت کرد.
همچنین از مناطق باغ ویلایی ماهدشت می‌توان به خیابان خدایارخان، جم، اقاقیا، پدم، پیشک، ارس یاس، امام رضا، ایثار و سرداران اشاره کرد.

soheiliye villa designing 11 ماهدشت کرج کجاست؟ منطقه ای مناسب ویلا

تامین آب در ماهدشت چگونه است؟

آب رسانی زمین‌های کشاورزی و باغ‌ها، ویلا‌ها و منازل مسکونی شهر ماهدشت از طریق سد کرج و رودخانه کرج و چاه‌های عمیق تامین می‌شود که اغلب زمین‌های این منطقه دارای سهمیه آب کشاورزی نیز هستند و به راحتی می‌توانید امتیاز سهمیه آب را خریداری یا اجاره موقتی کنید.

villa duplex mazandaran e1614238608661 ماهدشت کرج کجاست؟ منطقه ای مناسب ویلا

طراحی ویلا مدرن

امنیت در ماهدشت کرج چگونه است ؟

با توجه به وجود بافت شهری منطقه ماهدشت و دسترسی راحت آن به تمام خدمات رفاهی و خدماتی چون نصب دزدگیر و سیستم‌های اعلان سرقت، وجود نگهبانی 24 ساعته در برخی از خیابان‌ها و کوچه‌ها، همچنین از همه مهم تر وجود کلانتری 26 ماهدشت که در مرکز این شهر هم واقع شده است، ماهدشت را به لحاظ امنیت یک منطقه خوب و امن می‌توان مثال زد، اما لازم به ذکر است که امنیت هیچ‌گاه به این معنی نخواهد بود که افراد احتیاط و مراقبت‌های لازم را نداشته باشند.